Buhalterinės paslaugos

Vadovaujate verslui ar esate atsakingas/a už įmonės, įstaigos finansus? Tuomet Jūs tikrai siekiate ne tik augančių pardavimų ir lojalaus klientų bei partnerių rato, bet ir nepriekaištingos pajamų apskaitos.

Juk Jūs ir be mūsų puikiai žinote, kad tiksli finansinė apskaita padeda:

  1. išvengti nesusipratimų su klientais bei partneriais;
  2. leidžia efektyviai bendrauti su kontroliuojančiomis institucijomis ir tinkamai vykdyti visas mokestines prievoles;
  3. sudaro sąlygas patogiai sekti savo kompanijos finansinius rodiklius ir laiku pastebėti pokyčius bei priimti reikiamus sprendimus.

MB „Buhalterinės apskaitos garantas“ teikia buhalterinės apskaitos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms (UAB, IĮ, MB, VŠĮ) nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Paslaugas teikiame ir ūkininkams, privalantiems apskaitą tvarkyti dvejybine apskaitos sistema.

Mūsų tikslas – nuo vadovo pečių visiškai nuimti rūpesčius, susijusius su buhalterinės apskaitos tvarkymu.

Mūsų įmonė teikia šias paslaugas:

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas. Pilnai arba dalinai tvarkome įmonės buhalterinę apskaitą, ruošiame ir teikiame deklaracijas mokesčių inspekcijai, Sodrai, statistikos departamentui, paruošiame finansinę atskaitomybę. Atstovaujame Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), Valstybinėje socialinio draudimo fondo valdyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (Sodra);
  • Vyriausiojo buhalterio paslaugos. Konsultuojame buhalteriniais ir mokesčių klausimais;
  • Finansinių ataskaitų sudarymas: pelno (nuostolių) ataskaita, balansas, pinigų srautų ataskaita ir kt.;
  • Apleistos buhalterijos tvarkymas;
  • Personalo apskaita: darbo užmokesčio skaičiavimas, įsakymų, susijusių su personalo apskaita, ruošimas;
  • Atsiskaitymų kontrolė, tiekėjų/pirkėjų skolų derinimas.

Mus samdyti verta, nes turime ilgametę patirtį įvairiose verslo srityse. Mūsų patirtis gali labai praversti kuriant Jūsų verslo augimo ir plėtros strategijas. Idealiai prisitaikysime prie Jūsų įmonės vidaus politikos ir pasiūlysime lengvai įgyvendinamus, inovatyvius sprendimus pagal individualius pageidavimus.

Susisiekite su mumis ir apie savo kompetenciją papasakosime plačiau. Laukiame jūsų paklausimo telefonais:  +370-687-17206; +370-676-77057 arba el. paštu info@bagarantas.lt.