Paslaugų kainos


Atsižvelgiant į klientų poreikius, MB „Buhalterinės apskaitos garantas“ taiko du buhalterinės apskaitos paslaugų kainos nustatymo būdus.

Fiksuota kaina

Šis kainos nustatymo būdas yra pritaikytas įmonėms, išlaikančioms vienodą veiklos apimtį. Į paslaugų kainą yra įskaičiuotas piriminių dokumentų įvedimas į apskaitos programą, darbuotojų atlyginimų skaičiavimas, ataskaitų teikimas įmonės vadovybei, įsakymų ir kitų dokumentų įforminimas, paruoštų finansinių ataskaitų, deklaracijų pateikimas atsakingoms institucijoms.

Kintanti kaina

Kintantis apskaitos paslaugų kainos nustatymo būdas yra pritaikytas įmonėms, kurios dažniausiai vykdo sezoninio pobūdžio darbus. Paslaugų kaina tiesiogiai priklauso nuo įmonės veiklos apimties.

Paslaugų kaina skaičiuojama priklausomai nuo darbuotojų skaičiaus, atliktų buhalterinių įrašų (pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, ilgalaikio turto apskaita ir kt.) skaičiaus bei paruoštų dokumentų (deklaracijų, ataskaitų ir pan.) skaičiaus.

Kiekvienas būdas yra paskaičiuotas individualiai, t.y. remiantis mūsų patirtimi ir įvertinant atitinkamos kvalifikacijos darbuotojų indėlį į kasmėnesinį kliento aptarnavimą.

Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir finansines galimybes. Esame itin lankstūs ir galime pasiūlyti efektyvius finansinių problemų sprendimo būdus. Mūsų įkainiai yra geriausi, kokius tik galima rasti rinkoje. Dėl konkrečių buhalterinės apskaitos paslaugų įkainių Jūsų įmonei susisiekite su mumis telefonais: +370-687-17206; +370-676-77057 arba el. paštu: info@bagarantas.lt

Norėdami gauti kainos pasiūlymą Jūsų įmonei, prašome užpildyti ir atsiųsti kainos užklausos formą.

Kainos užklausos forma