Apie mus


MB „Buhalterinės apskaitos garantas“- jauna, tačiau veržli ir į klientų poreikius orientuota kvalifikuotas buhalterines paslaugas teikianti įmonė įsikūrusi Kaune. Mūsų paslaugos – tai šiuolaikiškas požiūris į buhalterines paslaugas. Tai ne tik apskaita, tačiau ir gausus kitų sprendimų paketas: nuo pačių paprasčiausių operacijų iki sudėtingų finansinių sprendimų.

Paslaugos teikiamos visų juridinių tipų įmonėms Lietuvoje. 

Mūsų tikslas – teikti aukščiausio lygio buhalterines paslaugas bei pasiūlyti originalius sprendimus savo klientams. Noras užmegzti ilgalaikius santykius ir būti patikimu partneriu visada mus skatina dėti maksimalias pastangas. Tik tvarkinga buhalterinė apskaita garantuos sėkmingą verslo vystymąsi ir išsikeltų tikslų, realizavimą. Mūsų komanda pasirūpins, kad visos buhalterinės paslaugos būtų atliktos tiksliai ir profesionaliai. Mes klausomės savo klientų ir prieš atliekant buhalterinės apskaitos paslaugas pasiūlome optimaliausią variantą, kuris atitiktų kliento lūkesčius ir mokesčių reguliavimą. Esame patikima ir kompetentinga buhalterinių paslaugų įmonė. Dirbame taip, kad klientas informaciją gautų tiksliai ir laiku.

Mūsų vertybės

  • Misija- teikti maksimalią ekonominę naudą organizacijoms, kurti finansinį stabilumą ir konkurencinį pranašumą, padėti žmonėms, siekiantiems individualaus verslo klestėjimo.
  • Vizija- tapti ne tik lyderiaujančia buhalterines paslaugas teikiančia įmone, tačiau ir svariai prisidėti prie klientų verslo augimo ir sėkmingo vystymosi.
  • Klientai. Mūsų klientai mums patys svarbiausi, todėl visada siekiame užtikrinti patogiausią ir klientams saugiausią bendradarbiavimo būdą: pasirašome sutartį, laikomės visų saugumo ir darbų organizavimo taisyklių. Imamės visų priemonių, kad galėtume užtikrinti sklandų ir kokybišką paslaugų teikimą.

Mūsų pranašumai:

  • Teikiame konsultacijas visais buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais.
  • Nereikia rūpintis darbuotoju, jo paieška, mokymais. Jūs iš karto būsite tikri, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita bus tvarkoma profesionaliai ir nereikalaus papildomų investicijų dėl darbuotojų, kurios gali ir neatsipirkti.
  • Sutaupoma lėšų, kurias reikėtų skirti darbuotojo socialiniam draudimui ar darbuotojo darbo vietos įrengimui bei kitoms išlaidoms, sudarant darbuotojui tinkamas darbo sąlygas. Praktika rodo, jog buhalterinę apskaitą tvarkanti įmonė reikalauja kone perpus mažiau išlaidų negu darbuotojas.
  • Apskaitą tvarkome pasitelkę pažangias šiuolaikines verslo valdymo sistemas.
  • Klientams suteikiame galimybę bet kuriuo metu gauti visą reikiamą informaciją apie įmonės finansus.

Patikėkite savo finansus mums ir galėsite būti tikri, kad jie yra tvarkomi skaidriai ir patikimai pagal galiojančią tvarką ir įstatymus.